درباره ما

نقد فارسی در سال 1400 از یک ایده متولد شد؛ تولید محتوای سینمایی مناسب و کامل برای فیلمبازان بی‌قرار!

فیلم و سریال وجه مشترک تمام دوستان ما بود اما گاهی پیدا کردن حتی 1 فیلم خوب برای سرگرم شدن هم غیرممکن به نظر می‌رسید. سرگرمی تمام ما همین بود ولی رد شدن از پروسه‌ی الک کردن فیلم‌های به دردنخور، گاهی بیش از حد طول می‌کشید. این‌جا بود که همت بعضی از دوستانمان، سنگ‌بنای اولین وبلاگ ما در Blog.ir شد. ما فیلم و سریال می‌دیدیم، حرف می‌زدیم و می‌نوشتیم تا چراغی برای راه فیلمبازان بی‌حوصله باشد!

چند جوان ساده‌ی فیلمباز دور هم جمع شدند دیالوگ‌های عجیب و غریب فیلم‌ها را به هم گفتند و نوشتند و نوشتند و نوشتند. وبلاگشان کم کم جان گرفت و اولین کامنت‌ها در سایت ظاهر شد! وبلاگ کوچکشان بازدید کننده می‌گرفت و هر کدامشان در هر فرصتی دست به قلم می‌شدند تا از علاقه‌ی خود بنویسند.

نظرات خوانندگان کم کم به وبلاگ شکل داد. بخش‌های جدیدی به آن اضافه شدند و ظاهر جدیدی به آن دادند. بچه‌ها همراه آن بزرگ‌تر شدند و چیزهای جدیدی یاد گرفتند. وبلاگ قدیمی ظاهر جدیدی به خود گرفت و کم کم قاطی سایت‌ها شد.

نقد فارسی در طول این سال‌ها آهسته و پیوسته جلو رفت، کم کم مورد توجه قرار گرفت و بیشتر از قبل دیده شد. فعالیت‌های تیم منسجم‌تر شد و کارها سرعت بیشتری به خود گرفتتند. برای پیدا کردن منابع خوب فیلم فروشگاه زد و توانست با نام‌های بزرگی همکاری کند. حالا نقد فارسی اینجاست؛ بهتر از گذشته و امیدوار به آینده!

راستی، اگه خواستین باهامون در ارتباط باشین، چت تلگرام نقد فارسی همیشه به روی شما بازه؛ ایمیلمون هم که info@naghdfarsi.ir هست.