چگونه وارد نتفلیکس شویم؟ ورود به نتفلیکس با گوشی سامسونگ، هواوی و …

چگونه وارد نتفلیکس شویم

نتفلیکس بزرگ‌ترین سرویس استریم جهان است و اگر از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنید، قطعا این برنامه را لابلای برنامه‌های دیگر دیده اید. این برنامه جدیدترین فیلم و سریال‌های دنیا را نمایش می‌دهد و هر روز در حال بزرگ‌تر کردن آرشیو خود است. حال سوال اصلی اینجاست؛ چگونه وارد نتفلیکس شویم؟

مشکلات اصلی در ورود به نتفلیکس

ورود به نتفلیکس به خودی خود سخت نیست. مردم در تمام دنیا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد می‌کنند و بدون دردسر از خدمات این سرویس استفاده می‌کنند. با این حال زندگی در ایران شرایطی را برای تمام ما فراهم کرده که خودتان هم از آن با خبر هستید. در این بخش سوالات رایج در استفاده از برنامه را بررسی می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که در هر موقعیت چگونه وارد نتفلیکس شویم.

نداشتن اکانت

اولین مشکل بیشتر ما برای ورود به نتفلیکس، نداشتن یک اکانت فعال و البته 20 دلار اضافی در ماه است. نتفلیکس یک پلتفرم عالیست اما 20 دلار هم برای ایرانیان رقم کمی به شمار نمی‌آید؛ مخصوصا اگر قرار باشد برای تماشای فیلم و سریال هزینه شود! البته تقریبا همه‌ی ما کسانی را می‌شناسیم که نتفلیکس می‌بینند و قطعا می‌دانیم که هیچ کدام برای تماشای آن هزینه‌ی زیادی نپرداخته اند. اما چطور؟

وقتی می‌پرسیم چگونه وارد اکانت نتفلیکس شویم، بیشتر ما به دنبال راهکارهای رایگان هستیم. تا چند سال پیش (حدود سال 2018) روش‌هایی برای دور زدن Free Trial نتفلیکس وجود داشت. این روش‌ها کمی سخت و حوصله سر بر بود اما ارزشش را داشت و می‌شد بعد از درست کردن یک اکانت رایگان، 30 روز از تمام خدمات استفاده کرد. متاسفانه در سال 2018، با جمع شدن بساط Free Trial، اکانت رایگان نتفلیکس هم به خاطرات پیوست. در مقاله‌ی اکانت رایگان نتفلیکس می‌توانید بیشتر با این روش‌های منقرض شده آشنا شوید.

روش بعدی برای تماشای نتفلیکس، خرید اکانت‌های ارزان بود. با این که این روش هنوز هم جواب می‌دهد، اما کمتر سایتی پیدا می‌شود که هنوز به این اکانت‌ها دسترسی داشته باشد و بتواند با رقمی پایین، اکانتی تضمینی به خریدار تحویل دهد.

اکانت‌های نتفلیکس نقد فارسی تا ثانیه آخر اشتراک تضمینی هستند و با رقمی بسیار پایین‌تر از نمونه‌های داخلی ارائه می‌شوند.

روش آخر برای گرفتن اکانت هم استفاده از گیفت کارت است که می‌تواند تا چند دلار در هزینه‌های شما صرفه جویی کند و اکانت 20 دلاری را تا 18 دلار برای شما پایین بیاورد.

اتصال اینترنت نامناسب

مشخص است که وقتی اینستاگرام فیلتر باشد، نتفلیکس و برنامه‌های مشابه هم فیلتر است. اگر شما اکانت دارید اما هنوز در ورود به نتفلیکس با خطا مواجه می‌شوید، کیفیت اتصال خود به اینترنت را چک کنید. ببینید می‌توانید بدون مشکل یوتیوب ببینید یا اینستاگرامتان متصل می‌شود؟

چگونه وارد نتفلیکس شویم؟

زمانی که مطمئن شدید مشکلات گفته شده را ندارید، وقت آن است که ببینید باید چطور وارد اکانت نتفلیکس شویم.

ورود به نتفلیکس در گوشی سامسونگ

اگر از کاربران سامسونگ هستید، حتما متوجه شده اید که نتفلیکس جزو برنامه‌های اصلی گوشی شماست و نمی‌توانید آن را پاک کنید. برای استفاده از این برنامه کافیست آن را باز کرده و یوزر پسورد خود را وارد نمایید. خواهید دید که برنامه بدون مشکل برای شما باز می‌شود.

اگر اکانت خود را از سایت‌های معتبر تهیه کرده اید و همچنان نمی‌توانید وارد برنامه شوید، حتما از پشتیبانی سایت کمک بگیرید. ما مشکلات رایج در ورود به نتفلیکس را در مقاله‌ی چرا نتفلیکس باز نمیشه بررسی کرده ایم.

چطور وارد برنامه نتفلیکس شویم در هواوی

ورود به در تمام گوشی‌های اندروید روش مشابهی دارد و شما می‌توانید بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور اکانت، بدون مشکل از سرویس استفاده کنید. اگر در نصب برنامه نتفلیکس به مشکل خوردید یا نسخه اندروید دستگاه شما پایین بود، می‌تواند با وارد شدن به netflix.com، از نسخه وب این پلتفرم در گوشی خود استفاده نمایید.

سخن آخر

استفاده از نتفلیکس کار سختی نیست اما اگر تازه با این اپلیکیشن کار می‌کنید و سوالی دارید، حتما آن را در کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

تحریریه نقد فارسی. عناوینی که با این اکانت انتشار می‌یابد، کاری جمعی از هنر همکاران ما در مجموعه نقد فارسی است.