بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای (6 سریال برتر)

بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای

تلویزیون کره در سال‌های اخیر سریال های جذاب زیادی در ژانرهای مختلف تولید کرده است. این تعداد زیاد گاهی باعث سخت تر شدن انتخاب می‌شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای آماده کنیم. با ما همراه باشید.

لیست بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای

Time Between Dog and Wolf

“Time Between Dog and Wolf” یک سریال تلویزیونی کره‌ای محصول سال ۲۰۰۷ است. این سریال در ۱۶ قسمت به نویسندگی “Lee Jae-kyu” و “Jin Soo-wan” و کارگردانی “Kim Jin-min” ساخته شده است.

سریال Time between dog and wolf

داستان سریال در مورد دوستی دو مامور سابق اطلاعاتی به نام های “Lee Soo-hyun” (با بازی “Lee Joon-gi”) و “Jin Do-hyuk” (با بازی “Nam Sang-mi”) است که پس از جدایی، به دلایل مختلفی به دشمن تبدیل شده‌اند. اما آنها برای حل یک پرونده مرتبط با قتل، مجبور می‌شوند دوباره با همدیگر همکاری کنند.

این سریال با بازیگری های برجسته و صحنه های مهیج و اکشن فراوان، توانست در زمان پخش خود در کره جنوبی، توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و به یکی از بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای تبدیل شود.

مقاله‌ی بهترین سریال های کره ای نتفلیکس را از دست ندهید.

Signal: از بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای

“Signal” یک سریال تلویزیونی کره‌ای محصول سال ۲۰۱۶ است. این سریال در ۱۶ قسمت به کارگردانی “Kim Won-seok” و نویسندگی “Kim Eun-hee” ساخته شده است.

سریال کره ای سیگنال

داستان این سریال درباره‌ی پلیسی به نام “Park Hae-young” (با بازی “Lee Je-hoon”) است که با یک دستگاه رادیویی قدیمی به گذشته می‌رود و با یک پلیس جوان به نام “Lee Jae-han” (با بازی “Jo Jin-woong”) ارتباط برقرار می‌کند. آنها در حال تلاش برای حل پرونده های جنایی هستند که از ۱۵ سال پیش شروع شده‌اند و در آنها از شاهدان و مدارک جدیدی استفاده می کنند که در زمان حال در دسترس نیستند.

سریال “Signal” با فضای تاریک و جذاب، بازیگری عالی و داستان جذاب خود، توانست عمیقاً در لایه‌های خود، بحثی اخلاقی را مطرح کند و در کره جنوبی، به عنوان یکی از بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای به شمار می‌رود.

حتما بخوانید: بهترین سریال های تخیلی آخرالزمانی

Doctor Detective

“Doctor Detective” یک سریال تلویزیونی کره‌ای محصول سال ۲۰۱۹ است. این سریال در ۳۲ قسمت به کارگردانی “Park Joon-woo” و نویسندگی “Song Yoon-hee” و “Jung Hyun-min” ساخته شده است.

سریال doctor detective

داستان سریال “Doctor Detective” در مورد یک پزشک به نام “Do Joong-eun” (با بازی “Park Jin-hee”) است که به عنوان یک بررسی‌گر جرائم اقتصادی، به دنبال ردیابی شبکه‌های فساد در صنعت دارویی و غذایی می‌باشد. همچنین، او در حین بررسی این پرونده‌های جنایی، با مسائل پزشکی و بهداشتی روبرو می‌شود و به این شیوه، داستان شناختی از صنایع داروسازی و غذایی را در کره جنوبی ارائه می‌دهد.

این سریال با تمرکز بر مباحث بهداشتی و مفاهیم پزشکی، به همراه بازیگری برجسته و داستان جذاب، توانست به عنوان یکی از بهترین سریال های علمی تخیلی کره‌ای در سال ۲۰۱۹ شناخته شود.

به دنبال سریال های جدید تری هستید؟ مقاله‌ی سریال های در حال پخش کره ای را بخوانید.

Traveler: از بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای

“Traveler” یک سریال تلویزیونی کره‌ای است که در سال ۲۰۱۹ ساخته شده است. این سریال دارای دو فصل و هر فصل به تعداد ۵ قسمت است.

سریال traveler

داستان سریال “Traveler” درباره‌ی دو نفر به نام های “Kang Ha-neul” و “Ahn Jae-hong” می باشد که برای سفر به مناطق مختلف کره جنوبی، به عنوان گردشگر ثبت نام می کنند. آنها در هر قسمت به مناطق مختلف سفر کرده و به دیدن جاذبه‌های گردشگری و تجربه فرهنگ و زندگی مردم محلی می‌پردازند.

سریال “Traveler” با سبک تخت و بدون رویه خود، به تماشاگران اجازه می‌دهد تا به طور مستقیم با محیط و فرهنگ مردم شهرهای کوچک و روستاهای دورافتاده کره جنوبی آشنا شوند. این سریال با خلاقیت بسیاری ساخته شده است و بازیگری طبیعی و صمیمی، تجربه یک سفر جذاب و متفاوت را برای تماشاگران به ارمغان می‌آورد.

The Time We Were Not in Love

“The Time We Were Not in Love” یکی از بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای محصول سال ۲۰۱۵ است. این سریال در ۱۶ قسمت به نویسندگی “Jung Do-yoon” و “Lee Ha-na” و کارگردانی “Jo Soo-won” ساخته شده است.

سریال کره ای زمانی که عاشق نبودیم

داستان سریال درباره دو دوست صمیمی به نام های “Choi Won” (با بازی “Lee Jin-wook”) و “Oh Ha-na” (با بازی “Ha Ji-won”) است که پس از سال‌ها، به شکلی کاملاً متفاوت دوباره با هم ملاقات می‌کنند. آنها تلاش می‌کنند تا با بررسی وضعیت خود، رابطه‌ای عاشقانه را با هم برقرار کنند، اما موانع بسیار زیادی وجود دارد که روابط مختلف و جذابیت‌های شخصیتی آنها را به چالش می‌کشاند.

این سریال با بازیگری عالی و داستان زیبا و دلنشین خود، توانست نظر مثبت بسیاری از منتقدین و تماشاگران را به خود جلب کند و به عنوان یکی از پرطرفدارترین سریال‌های رمانتیک کره‌ای شناخته شد.

به ژانر تخیلی علاقه دارید؟ بهترین سریال های علمی تخیلی را از دست ندهید.

My Absolute Boyfriend

“My Absolute Boyfriend” یک سریال تلویزیونی کره‌ای محصول سال ۲۰۱۹ است. این سریال در ۴۰ قسمت به کارگردانی “Jeong Jeong-hwa” و نویسندگی “Yang Hyuk-moon” ساخته شده است.

سریال my absolute boyfriend

داستان سریال درباره‌ی یک زن به نام “Eom Da-da” (با بازی “Minah”) است که به دلیل درگیری شغلی، تصمیم می‌گیرد یک ربات هوشمند به نام “Young-goo” (با بازی “Yeo Jin-goo”) را خریداری کند. اما پس از خرید این ربات، اتفاقات جالبی برای او و همچنین دوستانش رخ می‌دهد و…

این سریال با فضای کمدی و عاشقانه‌ای خود، و بازیگری برجسته و جذاب، توانست به عنوان یکی از سریال‌های پرطرفدار کره‌ای در سال ۲۰۱۹ شناخته شود. البته باید گفت که سریال بر اساس یک مانگای محبوب به همین نام ساخته شده است. با این وجود نمی‌توان به جایگاه My Absolute Boyfriend در بین بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای خرده گرفت.

تحریریه نقد فارسی. عناوینی که با این اکانت انتشار می‌یابد، کاری جمعی از هنر همکاران ما در مجموعه نقد فارسی است.