سریال کره ای جدید در حال پخش 2023

سریال های در حال پخش کره ای

سریال های در حال پخش کره ای قسمت بزرگی از برنامه‌های پلتفرم‌هایی مثل نتفلیکس را تشکیل می‌دهند. این سریال‌ها که با نام‌هایی مثل Kdrama هم شناخته می‌شوند محبوبیت زیادی بین مخاطبان ایرانی دارند. در این مقاله به معرفی سریال های در حال پخش کره ای خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

1. سریال کره ای Brain works

همکاری 2 نفر از دو دنیای متفاوت برای دستگیری تبهکاران هسته اصلی این داستان را شکل می‌دهد. شین ها رو یک نورولوژیست است که با همکاری کاراگاه گئوم میونگ سه به حل پرونده های جنایی می‌پردازند.

شین ها رو از یک خانواده ثروتمند است که نسل اندر نسل پزشک بوده اند. او یک کاراکتر محکم است و حرف های خود را بر اساس شواهد میزند اما در برابر کسانی که به نظرش خوب نمی‌آیند کمی بی‌اخلاق است.

گئوم میونگ سه اخلاق خاصی دارد. رفتار او در مقابل کسانی که او را به خوبی نمی‌شناسند باعث سو تفاهم می‌شود و گمان می‌کنند که او یک پلیس فاسد است. در حقیقت او یک کاراکتر مهربان و کاراگاهی توانمند است که زندگی مشترک خوبی نداشته است.

این سریال در 16 قسمت پخش می‌شود و تا به حال موفق شده است امتیاز 7.3 از Imdb و 9.3 را از Viki کسب کند.

حتما بخوانید: بهترین سریال های کره ای نتفلیکس

2. سریال Payback

سریال تصویه حساب داستان افرادی را دنبال می‌کند که همه چیزشان را فدای مبارزه با یک کارتل پولشویی می‌کنند. تک تک این افراد در برابر قدرت بی اندازه این گروه ساکت نمی‌مانند و با روش‌های خود تلاش می‌کنند تا آن را متوقف کنند.

این سریال در 12 قسمت پخش خواهد شد و تا به حال توانسته است امتیاز 7.3 از Imdb را کسب کند. بسیاری از تماشاگران این سریال را جذاب و هیجان انگیز توصیف کرده اند.

3. سریال های در حال پخش کره ای: Agency

سریال آژانس تبلیغاتی داستان “گوآ این” را دنبال می‌کند که در یک شرکت تبلیغاتی مشغول به کار است. داستان این سریال حول محور تلاش‌های گوآ این برای رسیدن به جایگاه های بهتر در شرکت است.

خانواده گوآ فقیر هستند و با وجود این که او نتوانسته است از یک دانشگاه معتبر و تراز اول فارغ التحصیل شود، اما شوق و تلاش او برای رسیدن به موفقیت بسیار کم نظیر است. تمام افرادی که او را می‌شناسند می‌دانند که او فقط به پول و موفقیت فکر می‌کند اما هدف اصلی او از تلاش‌های مکررش، رسیدن به بالاترین مقام اجرایی آژانس است؛ مقامی که قبل از او هیچ زنی به آن نرسیده است.

این سریال در 16 قسمت ساخته شده و در حال پخش است. منتقدان Imdb به این سریال نمره 8 را داده اند.

4. فصل دوم سریال Poong

بعد از این که یو سئو پونگ به خاطر یک توطئه در دربار از قصر اخراج می‌شود، به روستایی دور افتاده می‌رود و پزشکی در آنجا مشغول آموزش دادن به او می‌شود. او کم کم به پزشکی تبدیل می‌شود که مشکلات جسمی و روحی مریضان خود را به سادگی شفا می‌دهد.

شباهت پونگ به سریال های نوستالژیک کره ای کم نظیر است و اگر طرفدار این نوع سریال ها هستید اصلا نباید آن را از دست بدهید. سریال پونگ در 2 فصل و مجموعا در 22 قسمت پخش شده و توانسته است امتیاز 7.1 از Imdb و 9.2 از Viki را به دست آورد.

سریال های کره ای و چینی از برخی جهات شباهت های زیادی با هم دارند. اگر تا به حال این سریال ها را دنبال نکرده اید، حتما سری به بهترین سریال های چینی بزنید تا بیشتر با آن‌ها آشنا شوید.

5. سریال Crash course in romance

بازیکن بازنشسته هندبال که سابقه حضور در تیم ملی را هم داشته است در حال حاضر مشغول اداره یک سوپرمارکت است. او مشغول مراقبت از خانواده است تا زمانی که پای مربی دخترش به زندگی آن‌ها باز می‌شود و اوضاع را پیچیده می‌کند.

نظرات بینندگان در مورد این سریال بسیار مثبت است. برای مثال کاربری در Imdb نوشته است:

یک حس و حال بسیار دوست داشتنی در مورد این سریال وجود دارد که باعث می‌شود دوست داشته باشید حتی بعد از تمام شدن سریال هم با کاراکترها وقت بگذرانید. بازیگر نقش اصلی فوق العاده است. دوست دارین همیشه کنار او، خانواده دوست داشتنی اش و دوست صمیمی اش باشید. درام این سریال شما را جذب می‌کند و رقابت‌های دانش آموزان دبیرستانی اش برایتان خوشایند خواهد بود. بازیگران در نشان دادن کشش بین نقش های اصلی هم عالی عمل کرده اند.

این سریال ساخت شبکه نتفلیکس بوده و نمی‌توان از پلتفرم هایی مثل Viki آن را تماشا کرد و تنها راه قانونی تماشای سریال، خرید اکانت نتفلیکس است. این سریال توانسته است امتیاز 7.9 از Imdb و 8.5 از My drama list را کسب کند.

6. Strangers again از سریال های در حال پخش کره ای

سریال دوباره غریبه شدن یک درام کره ای در حال پخش است که ماجرای وابستگی عاطفی یک زوج را روایت می‌کند. طلاق گرفتن این 2 نفر از هم به سادگی انجام می‌گیرد اما رشد کردن آن‌ها در کنار هم باعث شده است تا دل کندن آن‌ها به همین سادگی اتفاق نیفتد. کاراکترهای به ظاهر مستقل این سریال دست به هر کاری می‌زنند تا همدیگر را فراموش کنند اما نمی‌توانند مانع اتفاقی شوند که در قسمت آخر پیش خواهد آمد.

داستان روایت شده در این سریال برای 12 قسمت استاندارد بوده و بیش از حد کش نیامده است. نقش های اصلی هم به خوبی انتخاب شده اند تا مخاطب سریال بتواند کشش کافی بین کاراکترها را احساس کند. با این وجود امتیاز این سریال در Imdb عدد 6.4 و در ویکی هم 8 است.

7. سریال های در حال پخش کره ای: Kokdu

نام سریال Kok-du برگرفته از نام یک شخص است که خشم خدا را برانگیخته و به یک Grim reaper تبدیل شده است. کار اصلی او هدایت کردن مردگان به دنیای بعد است. او هر 99 سال یکبار به زمین می‌آید تا یک جسم را تسخیر و با آن افراد نالایق را مجازات کند. او ذاتا فرد سرد و زورگوییست. زمانی که او هان گیه جئول را می‌بیند همه چیز برای او عوض می‌شود.

هان گیه جئول یک پزشک است که در کودکی مادر خود را از دست داده و با برادر کوچکش بزرگ شده است. به خاطر این که او از دانشگاه خوبی مدرک نگرفته است، همه او را دست کم می‌گیرند و با او رفتار خوبی ندارند. مواجه شدن او با کودکو یک اتفاق متفاوت در زندگی اوست که باعث شروع ماجراهایی جدیدی در زندگی اش می‌شود.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال های علمی تخیلی کره ای

تحریریه نقد فارسی. عناوینی که با این اکانت انتشار می‌یابد، کاری جمعی از هنر همکاران ما در مجموعه نقد فارسی است.