7 فیلم اروتیک مخصوص آخر هفته‌ها

فیلم اروتیک

سینمای هالیوود در 20 سال اخیر شاهد تحولات بزرگی بود. پر رنگ تر شدن نقش روابط در فیلم‌ها نمونه‌ای از این تحولات است. با یک نگاه ساده می‌توان دید که فیلم‌های عاشقانه، دبیرستانی یا حتی ژانر فیلم اروتیک هم در این مدت به سمت این ترند حرکت کرده اند. البته ناگفته نماند که این حرکت به عنوان یک ترند موفق در بین فیلمسازان شناخته شده و قطعا هواداران خاص خود را بین جوانان پیدا کرده است. در ادامه به معرفی چند فیلم اروتیک خواهیم پرداخت که توانسته اند توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند. با ما همراه باشید.

Indiscretion (2016)

 • IMDb فیلم: 4.8
 • Rotten Tomatoes فیلم: 32

فیلم اروتیک Indiscretion یک فیلم هیجانی-روانشناختی است که در سال 2016 از شبکه Lifetime پخش شد. داستان این فیلم در مورد همسر یک سیاستمدار است که با یک هنرمند آسیب دیده ملاقات می‌کند. این ملاقات آخر هفته رفته رفته به یک جاذبه بسیار شدید تبدیل می‌شود که زندگی هر 2 را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

فیلم Indiscretion

ورونیکا همسر یک سیاستمدار است که رابطه‌ای کوتاه مدت با یک مجسمه ساز برقرار می‌کند. زمانی که ورونیکا با ویکتور قطع رابطه می‌کند، او برمی‌گردد تا همه چیز را تصاحب کند. در طول فیلم میبینیم که ورونیکا چقدر برای پنهان کردن این راز از همسر و فرزند خود تلاش می‌کند و ویکتور تا کجا برای رسیدن به خواسته هایش پیش خواهد رفت.

شاید دوست داشته باشید: فیلم های کره ای که نباید با خانواده دید

Love (2015)

 • IMDb فیلم: 6.1
 • Rotten Tomatoes فیلم: 40

اگر به دنبال فیلم های مشابه 365 روز هستید، احتمالا Love را دوست نداشته باشید. این فیلم اروتیک با کارگردانی گاسپار نوئه تفاوت زیادی با آثار رایج ژانر دارد. برای مثال می‌توان گفت که بازیگران در طول فیلم نقش بازی نمی‌کنند و در حال تجربه‌ی چیزی هستند که می‌بینید؛ بی کم و کسر!

داستان این سریال در مورد یک دانشجوی آمریکایی به نام مورفی است که در دانشگاه فرانسه تحصیل می‌کند. او 2 سال است که با یک دختر فرانسوی به نام الکترا قرار می‌گذارد. یک روز آن‌ها تصمیم می‌گیرند که برای هیجان بیشتر، یک دختر دانمارکی به نام اومی را وارد رابطه خود کنند. مدتی بعد مورفی و اومی به دور از چشم الکترا وارد رابطه می‌شوند. زمانی که اومی باردار می‌شود، رابطه‌ی الکترا و مورفی از هم می‌پاشد و مورفی مجبور به ازدواج با اومی می‌شود.

صبح یک روز مورفی یک تماس از مادر الکترا دریافت می‌کند. او می‌فهمد که در 3 ماه اخیر هیچ کس از الکترا خبری ندارد. با دانستن این که الکترا تمایل به خودکشی دارد، مورفی شروع به مرور خاطرات گذشته خود می‌کند. بیننده در طول فیلم با مورفی همراه می‌شود و با هر فلشبک، قسمتی از خاطرات مشترک این 2 نفر را می‌بیند؛ از زمان اولین ملاقات در پاریس تا …

اگر به دنیال فیلم های بیشتری در این سبک هستید، حتما سری به مقاله‌ی فیلم های بزرگسالان بزنید.

Addicted (2014)

فیلم addicted
 • IMDb فیلم: 5
 • Rotten Tomatoes فیلم: 7

فیلم اروتیک Addicted در مورد زویی رینارد، صاحب یک بیزینس موفق است. او همه چیز دارد، از یک شوهر رویایی و همه فن حریف بگیر تا 2 فرزند عالی و شغل بی نظیر. همه چیز از بیرون خوب به نظر می‌رسد اما زویی مشکلی دارد که ممکن است همه چیز را به خطر بی‌اندازد. او فکرهایی دارد که نمی‌تواند در برابرشان مقاومت کند. این افکار او را به مسیری می‌کشند که ممکن است همه چیز را از او بگیرد. سوال اینجاست که او تا کجا در این مسیر قدم خواهد گذاشت؟

بیشتر بخوانید: معرفی سایت دانلود فیلم بدون سانسور

Newness

 • IMDb فیلم: 6.3
 • Rotten Tomatoes فیلم: 71

فیلم Newness یک فیلم اروتیک، عاشقانه و درام به کارگردانی دریک دورمیوس است. داستان این فیلم در مورد 2 جوان به نام های مارتین و گابریلاست. مارتین یک داروساز است که از همسرش جدا شده و گابریلا یک دستیار پزشک اسپانیایی است. یک شب آن‌ها از طریق برنامه‌ی دوستیابی با 2 شخص دیگر قرار می‌گذارند. قرارهای آن‌ها خوب پیش نمی‌رود تا دوباره از برنامه استفاده کنند. این بار به صورت اتفاقی با هم مچ می‌شوند و ملاقات می‌کنند.

از ملاقات اول و کشش بین کاراکترها می‌توان دید که هم صحبت خوبی با هم هستند و قرار است اوقات خوبی را در کنار هم تجربه کنند. هر چند همه چیز آنطور که پیشبینی می‌کنید پیش نخواهد رفت و داستان در چند جا شما را غافلگیر خواهد کرد.

شاید علاقمند باشید: سریال هایی که نباید با خانواده دید

Nymphomaniac 1 & 2

 • IMDb فیلم: 6.9
 • Rotten Tomatoes فیلم: 76

فیلم نیمفومانیاک در ابتدا قرار بود به صورت یک فیلم طولانی اکران شود اما کارگردان تصمیم گرفت آن را به 2 پروژه تقسیم کند. این فیلم اروتیک هنری در مورد یک نیمفونیاک به نام جو است که خاطرات خود را تعریف می‌کند. در طول این خاطرات با جو همراه می‌شویم و بیشتر او را می‌شناسیم. جالب است بدانید که Nymph()maniac جزو فیلم های مشابه 50 Shades of Gray دسته بندی می‌شود.

Below Her Mouth (2017)

فیلم below her mouth
 • IMDb فیلم: 5.5
 • Rotten Tomatoes فیلم: 21

فیلم Below her mouth یک فیلم اروتیک و رمانتیک کانادیی در مورد 2 زن است که به صورت اتفاقی در یک بار آشنا می‌شوند. یکی از این زنان، دالاس، از رابطه‌ی فعلی خود راضی نیست و به همین خاطر رابطه را تمام می‌کند. قهرمان دیگر داستان، جاسمین، یک طراح فشن موفق است که زندگی خوبی با همسر خود دارد. روبرو شدن اتفاقی آن‌ها و آشنا شدنشان با هم شروع اتفاقاتی می‌شود که زندگی هر دوی آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

فیلم اروتیک The Boy Next Door

فیلم اروتیک the boy next door
 • IMDb فیلم: 4.7
 • Rotten Tomatoes فیلم: 12

فیلم اروتیک The Boy Next Door بیشتر به خاطر بازی جنیفر لوپز به عنوان نقش اصلی مشهور است. او در این فیلم نقش کلیر پیترسون را بازی می‌کند که همسرش به او خیانت کرده است. زمانی که دوست کلیر از او می‌خواهد تا از همسرش طلاق بگیرد، یک جوان 19 ساله به اسم نواه به همسایگی آن‌ها می‌آید.

تحریریه نقد فارسی. عناوینی که با این اکانت انتشار می‌یابد، کاری جمعی از هنر همکاران ما در مجموعه نقد فارسی است.