بهترین مینی سریال های کمدی که باید دید!

بهترین مینی سریال های کمدی

اگر می‌خواهید یک دل سیر بخندید اما وقت کافی برای دیدن سریال های چند فصلی را ندارید جای درستی آمدید. مینی سریال ها می‌توانند هم مشکل زمان و هم مشکل خنده‌ی شما را یکجا حل کنند. این شما و این بهترین مینی سریال های کمدی.

لیست بهترین مینی سریال های کمدی

1. Tiny Beautiful Things

 • IMDB: 6.8/10
 • Rotten Tomatoes: 97%
 • Metacritic: 78/100
مینی سریال tiny beautiful things

مینی سریال Tiny Beautiful Things یک سریال درام است که بر اساس کتابی به همین نام از شرلی ستراند ساخته شده است. این مینی سریال در سال 2021 توسط شرکت Netflix منتشر شد و شامل هشت قسمت با طول هر قسمت حدود چهل دقیقه است.

در این سریال، شرلی ستراند که در نقش خود بازی می‌کند، به عنوان Dear Sugar (عزیز شوگر) به سوالات و مشکلات مختلفی از جمله عشق، اعتیاد، خانواده و مرگ پاسخ می‌دهد. همچنین داستان‌های مختلفی از زندگی خود و تجربیاتش را با خوانندگانش به اشتراک می‌گذارد و به آن‌ها نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند با موانع زندگی خود مقابله کنند.

بازیگرانی همچون نیکول هولوفسنر، تاین دیگز و موسی مور را نیز در این سریال مشاهده می‌کنیم. این مینی سریال توانسته است با بهره‌گیری از بازیگری قوی و پاسخ‌های شرلی ستراند، طرفداران بسیاری را به خود جذب کند و جزو بهترین مینی سریال های کمدی باشد.

اگر به طنز علاقمند هستید، مقاله‌ی بهترین سریال های کمدی ما را از دست ندهید!

2. Maniac: از بهترین مینی سریال های کمدی

 • IMDB: 7.8/10
 • Rotten Tomatoes: 86%
 • Metacritic: 76/100
مینی سریال مانیاک

سریال Maniac یک مینی‌سریال درام و علمی-تخیلی است که در سال ۲۰۱۸ توسط شبکه Netflix منتشر شد. این مینی‌سریال به کارگردانی کری فوجاگا و نویسندگی پاتریشیا لوئیس، بر اساس یک سریال نروژی با همین نام ساخته شده است.

داستان سریال در مورد دو بیمار روانی به نام‌های الی و اوین است که در آزمایشی بزرگ شرکت می‌کنند که قصد دارد با استفاده از فناوری جدیدی به نام “ادما” (AdBuddy)، درمان بیماری‌های روانی را بهبود بخشد. الی و اوین بین این دنیای خیالی و خیالی واقعی، در طول سفری داستانی عجیب و دشوار به دنبال شفای خود هستند.

این سریال با بازیگری های معروفی همچون ایما استون، جونا هیل، جاستین ثرو و سالی فیلد جذابیت خاصی دارد و با استفاده از رنگ‌های زیبا و جلوه‌های تصویری زیبا، تجربه یک سفر عجیب و غریب را برای بیننده به ارمغان می‌آورد.

وقت زیادی برای تماشای سریال ندارید؟ بهترین مینی سریال های نتفلیکس مخصوص شماست!

3. Shoresy

 • IMDB: 8.5/10
 • Rotten Tomatoes: 100%
 • Metacritic: 9.2/100
مینی سریال shoresy

مینی سریال Shoresy یکی از زیرمجموعه‌های سریال کانادایی Letterkenny است. در این مینی سریال، شخصیت Shoresy که با صدای جرد کیز تنظیم شده است، به عنوان یک شخصیت فرعی در Letterkenny ظاهر می‌شود.

Shoresy، یک بازیکن هاکی است که در تیم رقابتی برای Letterkenny ایفای نقش می‌کند، او برای مسخره کردن دوست و هم‌تیمی خود Jonesy شهرت دارد. او یک کلاهبردار حرفه‌ای است که هرگز از زبانی نازیبا و توهین‌آمیز باز نمی‌گردد و به شکلی بدون لکنت و با استفاده از اصطلاحات و عبارات خاص خود، از همه بازیکنان دیگر هاکی مسخره می‌کند.

این مینی سریال قابلیت جدا شدن از Letterkenny را ندارد و برای شناخت بهتر شخصیت Shoresy و دنیای Letterkenny، توصیه می‌شود که ابتدا سریال Letterkenny را ببینید. به هر حال، بازی جالب و شخصیت طنزآمیز Shoresy، این مینی سریال را برای طرفداران شخصیت‌های فرعی در سریال‌های تلویزیونی جذاب می‌کند.

4. Smiley

 • IMDB: 3.5/10
 • Rotten Tomatoes: 31%
 • Metacritic: 22/100
مینی سریال smiley

سریال Smiley یک مینی سریال کمدی اسپانیایی است که نتفلیکس آن را در سال 2022 به مخاطبان عرضه کرد. داستان این سریال در مورد جوانی به نام الکس است. او که به تازگی دچار شکست عشقی شده، به صورت اتفاقی یک پیام صوتی برای برونو، که او را نمیشناسد، ارسال می‌کند. همین پیام ساده است تا زندگی این 2 جوان برای همیشه عوض شود.

این سریال از دید بسیاری از مخاطبان “خاص” و “درگیرکننده” است و روابط داخل سریال کشش کافی برای درگیر کردن مخاطبان را دارد.

حتما بخوانید: سریال های جدید نتفلیکس

5. Tear Along The Dotted Line: از بهترین مینی سریال های کمدی

 • IMDB: 8.6/10
 • Rotten Tomatoes: 100%
 • Metacritic: 100/100
مینی سریال tear along the dotted line

مینی سریال Tear along the dotted line یک مینی سریال کمدی ایتالیایی است که در سال 2021 از نتفلیکس پخش شده است. این سریال 6 قسمتی داستان Zero را روایت می‌کند که یک کارتونیست مضطرب است. او به همراه دوستانش سفر می‌کند و در هر قسمت فلشبک‌هایی از خاطرات او را می‌بینیم.

تحریریه نقد فارسی. عناوینی که با این اکانت انتشار می‌یابد، کاری جمعی از هنر همکاران ما در مجموعه نقد فارسی است.