بهترین فیلم های جان سینا در تمام ژانرها!

بهترین فیلم های جان سینا

اگر شما هم یکی از طرفداران بازی خاص جان سینا هستید با ما همراه باشید. در این مقاله به معرفی بهترین فیلم های جان سینا خواهیم پرداخت.

Ricky Stanicky

جان سینا در فیلم ریکی استانیکی
جان سینا در فیلم ریکی استانیکی
سال ساخت2024
ژانرکمدی، فانتزی
امتیاز IMDb6.2/10
امتیاز Rotten Tomatoes47/100

سه دوست قدیمی برای لاپوشانی بی مسئولیتی های خود شخصیتی خیالی به نام ریکی استینکی خلق می کنند. وقتی همسران آن ها مشکوک می شوند و می خواهند با ریکی ملاقات کنند، این سه نفر تصمیم می گیرند بازیگر از رده خارج شده ای را استخدام کنند تا نقش ریکی را بازی کند؛ اما اوضاع طبق انتظار آن ها پیش نمی رود.

Argylle

فیلم Argylle از بهترین فیلم های جان سینا
سال ساخت2024
ژانراکشن، هیجان انگیز
امتیاز IMDb6.3/10
امتیاز Rotten Tomatoes37/100

الی کانوی یک نویسنده رمان‌های جاسوسی است که داستان یک مامور مخفی به نام Argylle را روایت می‌کند. ماموریت او در کتابش، آشکار کردن یک توطئه جهانی است. زمانی که فعالیت‌های یک سازمان جاسوسی بین المللی با ماجراهای کتاب همراستا می‌شود، مرز بین واقعیت و تخیل بسیار کمرنگ‌تر از قبل می‌شود…

همکاری با هنری کویل و دوآ لیپا در یک فیلم اکشن، یک از بهترین فیلم های جان سینا را می‌سازد که ارزش تماشا کردن را دارد.

شاید دوست داشته باشید: بهترین فیلم های بوکسوری

Hidden Strike

فیلم hidden strike
سال ساخت2023
ژانراکشن، ماجراجویی، کمدی
امتیاز IMDb6.7/10
امتیاز Rotten Tomatoes91/100

جان سینا افتخار همکاری با نام‌های بزرگی در سینما را داشته اما احتمالا جکی چان دوست داشتنی ترینِ آن‌ها باشد. فیلم Hidden Strike یکی از آخرین کارهای جکی چان و یکی از بهترین فیلم های جان سینا است که به لطف فضای اکشن و کمدی خود، یک اثر قابل قبول شده است.

داستان فیلم در مورد اتحاد دو سرباز، یکی از آمریکا و یکی از شرق آسیاست تا در یک عملیات صحرایی مانع از بزرگ‌ترین سرقت نفتی تاریخ شوند.

اگر به دنبال فیلم های مشابه آرگایل هستید، بهترین فیلم های اکشن کره ای تا سال 2024 را ببینید.

Bumblebee

فیلم Bumblebee
سال ساخت2018
ژانرعلمی تخیلی
امتیاز IMDb6.7/10
امتیاز Rotten Tomatoes91/100

با در نظر گرفتن امتیاز منتقدین و واکنش بینندگان، Bumblebee آیتم اول در لیست بهترین فیلم های جان سینا خواهد بود. با در نظر گرفتن این که این فیلم در مورد یک ربات تغییر شکل دهنده است، کاراکتر جان سینا می‌تواند به عنوان یکی از نقش‌های اصلی در نظر گرفته شود.

اگر به فیلم هایی مثل Bumblebee علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی معرفی فیلم های هیجانی را بخوانید.

Blockers

فیلم Blockers
سال ساخت2018
ژانرکمدی
امتیاز IMDb6.6/10
امتیاز Rotten Tomatoes83/100

داستان فیلم “پیشگیری کنندگان” در مورد گروهی از پدر و مادرهای کنترل کننده است. کاراکتر جان سینا هم یکی از این پدرهاست که با بزرگ شدن دخترش راحت نیست. دختر او قصد دارد مثل هم سن و سال‌هایش در شب رقص فارغ التحصیلی مدرسه خوش بگذراند اما او با این کار مخالف است؛ پس تمام تلاش خود را می‌کند که همه‌ی پسران را فراری دهد.

شاید برای شما جالب باشد: بهترین فیلم های پدرو پاسکال

Tour De Pharmacy

فیلم tour de pharmacy
سال ساخت2017
ژانرکمدی
امتیاز IMDb6.2/10
امتیاز Rotten Tomatoes80/100

با وجود این که Tour De Pharmacy جزو فیلم‌های شناخته شده‌ی جان سینا نیست، اما بازی او در این فیلم خوب از آب درآمده است. شاید علت این اتفاق اکران نشدن آن در سینماها، یا کم بودن بودجه تبلیغاتی آن بوده باشد. هر کدام از این موارد که باشد، Tour De Pharmacy یک فیلم کمدی خوب و جزو بهترین فیلم های جان سینا است که می‌تواند مخاطبش را چند ساعت سرگرم کند و بخنداند.

Trainwreck

فیلم trainwreck
سال ساخت2015
ژانرکمدی
امتیاز IMDb6.2/10
امتیاز Rotten Tomatoes85/100

فیلم Trainwreck اولین فیلم بلاک باستر بزرگ جان سینا بود. با وجود این که این کاراکتر جان سینا در این فیلم تنها یک نقش مکمل بود، اما زمینه ساز گرفتن پروژه‌های کمدی بعد او بود که موفقیتش را در سال‌های بعد تضمین کرد. به همین خاطر می‌توان Trainwreck را جزو بهترین فیلم های جان سینا دانست.

نقش او در این فیلم یک کاراکتر با مزه و عشق بدنسازی است که در تلاش است تا بهترین بدن ممکن را برای خود بسازد. شوخی‌های او هم در این فیلم بسیار خنده دار است و با بازیگری خوب خود توانسته است نظر منتقدان و بینندگان را به خود جلب کند.

شاید برای شما جذاب باشد: بهترین فیلم های آدام سندلر

The Suicide Squad

فیلم the suicide squad از بهترین فیلم های جان سینا
سال ساخت2021
ژانرعلمی تخیلی، اکشن
امتیاز IMDb7.2/10
امتیاز Rotten Tomatoes90/100

جوخه انتحار جدیدترین بلاک باستر جان سیناست. با وجود این که این فیلم به خاطر کووید 19 موفق به شکست رکورد فروش فیلم‌های قبلی DC نشد اما به جرئت می‌توان گفت که این فیلم یکی از بهترین لایو اکشن های DC و البته بهترین فیلم های جان سینا است. نوع خاص طنز، اکشن عالی و البته تیم بازیگری خوب باعث شده است تا The Suicide Squad یک فیلم عالی باشد.

جان سینا در این فیلم نقش کاراکتر Peacemaker را بازی می‌کند که یکی از اعضای انتخاب شده برای گروه ماموریت X است. این گروه برای سرنگون کردن یک دیکتاتور به یک جزیره فرستاده می‌شوند اما شرایط خیلی زود پیچیده می‌شود. بازی Cena در این فیلم به حدی مورد استقبال قرار گرفت که یک اسپین آف با محوریت کاراکتر او ساخته شد.

اگر به فیلم های اکشن علاقه دارید، مقاله‌ی معرفی فیلم های اکشن نتفلیکس را بخوانید.

The Wall

فیلم the wall از بهترین فیلم های جان سینا
سال ساخت2017
ژانراکشن
امتیاز IMDb6.2/10
امتیاز Rotten Tomatoes91/100

با وجود این که بیشتر کارهای جدید جان سینا در ژانر کمدی است، The Wall او را در قامت چیزی برازنده‌تر به تصویر می‌کشد. نقشی که به یک فرد درشت هیکل می‌خورد و با کارگردانی خوب، بهتر هم می‌شود. به صورت خلاصه می‌توان گفت که دیوار یکی از بهترین فیلم های جان سینا است که ارزش دیدن را دارد.

جان سینا در این فیلم یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده دارد که یک تک تیر انداز است. او و سربازانش طی یک عملیات در عراق گیر افتاده اند و باید از این مخمصه نجات پیدا کنند. ژانر اکشن و هیجان انگیز این فیلم جذابیت بالایی برای تمام بینندگان دارد و تنش اصلی آن به خاطر نامعلوم بودن آینده‌ی اعضای گروه است. نه آن‌ها و نه بینندگان نمی‌دانند که در چند لحظه‌ی آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا این قدم آخرین قدم آن‌ها خواهد بود یا نه.

اگر به دنبال فیلم‌های محبوب تری هستید، مقاله‌ی بهترین فیلم های آمریکایی مخصوص شماست.

12 Rounds

فیلم 12 راند از جان سینا
سال ساخت2009
ژانراکشن
امتیاز IMDb5.7/10
امتیاز Rotten Tomatoes49/100

فیلم 12 راند در سال 2009 ساخته شده است و همه ما می‌دانیم که شهرت جان سینا در آن زمان به WWE برمی‌گردد. با این حال این فیلم را می‌توان به عنوان یکی از بهترین فیلم های جان سینا به حساب آورد؛ چون در همین فیلم بود که استعداد بازیگری او شناخته شد. John Cena در این فیلم نقش دنی فیشر را بازی می‌کرد که دوست دخترش ربوده شده بود.

Sisters

فیلم Sisters
سال ساخت2015
ژانرکمدی
امتیاز IMDb5.5/10
امتیاز Rotten Tomatoes55/100

فیلم Sisters یکی دیگر از کارهای جان سینا بود که در آن نقش اصلی نداشت اما توانست مهارت بازیگری خود را بیش از پیش به همه نشان دهد. قطعا کارنامه بازیگری او بدون وجود نقش‌های این چنینی، به چیزی مثل Rock تبدیل میشد.

Playing With Fire

فیلم بازی با آتش از بهترین فیلم های کمدی جان سینا
سال ساخت2019
ژانرکمدی
امتیاز IMDb5.4/10
امتیاز Rotten Tomatoes67/100

فیزیک John Cena برای کارهای سخت مثل جنگ و آتش نشانی خوب است و استعداد بازیگری او برای نقش‌های کمدی. فیلم بازی با آتش یک فیلم است که این 2 را ترکیب کرده و اگر همه چیز دست به دست هم می‌داد، شاید جایگاه بالاتری در لیست بهترین فیلم های جان سینا کسب می‌کرد.

جان سینا در این فیلم در نقش یک آتش نشان است که مجبور می‌شود از چند کودک نگهداری کند. متاسفانه این کار از چیزی که به نظر می‌رسید سخت تر بود…

The Marine

فیلم marine
سال ساخت2006
ژانراکشن
امتیاز IMDb5.2/10
امتیاز Rotten Tomatoes45/100

فیلم Marine اولین کار جدی جان سینا روی صحنه است. این فیلم که در سال 2006 ساخته شده است، درست در زمانی ساخته شد که جان سینا داشت به عنوان یک ستاره نوظهور در WWE مطرح می‌شد.

Daddy’s Home 2

فیلم Daddy's home 2
سال ساخت2017
ژانرکمدی
امتیاز IMDb5.1/10
امتیاز Rotten Tomatoes24/100

با وجود این که جان سینا در نسخه اول فیلم Daddy’s Home هم حضور داشت، اما کاراکتر او بی اسم بود و غیر از چند صحنه، حضور آنچنانی هم در فیلم نداشت. نقش او در فیلم دوم بیشتر شد و نقش پدر بیولوژیکی داستی را گرفت تا این 2 پدر به شکلی طنز به رقابت بپردازند.

Legendary

فیلم افسانه از جان سینا
سال ساخت2010
ژانردرام ورزشی
امتیاز IMDb5/10
امتیاز Rotten Tomatoes38/100

فیلم Legendary یک درام ورزشی در مورد یک نوجوان است که با کمک جان سینا به تیم کشتی مدرسه وارد می‌شود. با وجود این که این فیلم از کارهای اول این بازیگر است، اما اگر به دنبال یک زاویه جدید از این بازیگر هستید می‌توان آن را تماشا کنید.

تحریریه نقد فارسی. عناوینی که با این اکانت انتشار می‌یابد، کاری جمعی از هنر همکاران ما در مجموعه نقد فارسی است.