قیمت اشتراک نتفلیکس + 3 نکته در مورد قیمت اکانت نتفلیکس

هزینه اشتراک نتفلیکس

در این مقاله به بررسی دقیق قیمت اشتراک نتفلیکس، انواع آن و مقایسه‌ی پلتفرم های مشابه خواهیم پرداخت. امیدواریم این مقایسه به شما در انتخاب بهترین‌ها کمک کند. با ما همراه باشید.

قیمت اشتراک نتفلیکس

اگر تا به حال به سایت نتفلیکس سر زده باشید حتما با قیمت های سرسام آور آن آشنا هستید. قیمت اشتراک نتفلیکس به دلار حدود 20 دلار است که معادل 1 ساعت کار کارگر آمریکایی و حدودا یک هفتم از درآمد ماهانه‌ی کارگر ایرانیست. با این حال اگر از تماشای فیلم و سریال های بریده شده و فتوشاپ شده خسته شده اید، روش هایی برای کم کردن قیمت اشتراک نتفلیکس وجود دارد.

قیمت اشتراک نتفلیکس به دلار

سایت نقد فارسی تنها ارائه دهنده‌ی اشتراک های هکی در زمینه‌ی نتفلیکس است. با این شرایط شما هم می‌توانید با پرداخت حقوق چند ساعت کار خود مثل یک شهروند آمریکایی از خدمات کامل نتفلیکس استفاده کنید.

روش دیگر برای کم کردن این هزینه، استفاده از اکانت های معمول و رایج است که هزینه‌ی بیشتر اما اطمینان بالاتری دارند. احتمال بسته شدن آن ها به خاطر قطع شدن مداوم فی.ل.تر شکن هم کمتر است.

مورد آخری که می‌تواند هزینه ها را کمتر کند، استفاده از یک ترفند و خرید از خود نتفلیکس است اما دردسرهای خاص خود را دارد. در ادامه به توضیح این روش می‌پردازیم.

اگر قصد دارید که با پرداخت هزینه کامل به خود کمپانی نتفلیکس از امکاناتش استفاده کنید اما 20 دلار در ماه به نظرتان غیر منطقی است، می‌توانید از اکانت نتفلیکس ترکیه استفاده کنید و با 300 هزارتومان هزینه، یک اکانت کاملا قانونی و قابل شارژ داشته باشید.

مقایسه قیمت اشتراک نتفلیکس با پلتفرم های داخلی

حالا که از قیمت انواع اکانت های نتفلیکس با خبر شدید، جالب است یک مقایسه بین غول صنعت فیلمسازی و پلتفرم های داخلی مثل فیلیمو و نماوا داشته باشیم.

هزینه اشتراک فیلیمو

پلتفرم فیلیمو که همه‌ی ما آن را از زمان بسته شدن سایت های دانلود فیلم شناختیم، یک نمونه مشابه داخلی برای نتفلیکس است که فیلم های کاملا سانسور شده را زیرنویس یا دوبله می‌کند. هزینه اشتراک 175000 تومانی این پلتفرم با کیفیت کم و پایگاه داده ناقص، حدودا 4.5 برابر اکانت هکی نتفلیکس و 1.5 برابر اکانت استاندارد آن است.

رقیب اصلی فیلیمو، نماوا، هم وضعیت بهتری نسبت به آن ندارد. دیتا بیس ناقص و برش فیلم‌ها باعث شده است تا استفاده کنندگان از این پلتفرم رضایت زیادی از عملکرد نماوا نداشته باشند. در این شرایط هزینه اشتراک 119000 هزارتومانی برای این سرویس بسیار گران به نظر می‌رسد؛ جایی که می‌توان با پرداخت این هزینه اشتراک استاندارد نتفلیکس تهیه کرد یا با یک سوم این قیمت از اشتراک های هکی بهره برد.

اگر برای تماشای برنامه های محبوب خود در نتفلیکس با مشکل مواجه شده اید، آموزش اضافه کردن زیرنویس فارسی به نتفلیکس را مطالعه کنید.

چرا قیمت اشتراک نتفلیکس در کشورهای مختلف متفاوت است؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید علاوه بر قیمت، محتوای نتفلیکس هم در کشورهای مختلف متفاوت است. این رویه به خاطر چند دلیل مشخص اتخاذ شده است تا رضایت مخاطبان جلب شود. اما این دلایل چه هستند؟

  1. قوانین کشورها
  2. فرهنگ خاص هر کشور
  3. سطح درآمد مختلف کشورها در مقایسه با هم
هزینه اشتراک نتفلیکس در کشور های مختلف

البته از غول صنعت کمتر از این هم انتظار نمی‌رود. در نظر گرفتن سلیقه های مردم در کشورهای مختلف و شناختن فرهنگ خاص آن‌ها کار چندان سختی نیست اما هنر اصلی این شرکت در شناختن سطح درآمدی اکثریت جامعه و تنظیم کردن قیمت اشتراک های خود بر اساس آن است. البته تا چند ماه قبل نتفلیکس برای رضایت مشتریان خود یک دوره Free Trial ارائه می‌کرد که به دلایلی متوقف شد. با در نظر گرفتن سیاست های جدید این شبکه انتظار نمی‌رود که در آینده شاهد بازگشت این آپشن باشیم.

قیمت اشتراک نتفلیکس تابع چه مواردی است؟

چند ماه پیش بود که نتفلیکس از زیان وارد شده به این شرکت به خاطر استفاده‌ی اشتراکی از اکانت‌های این شبکه منتشر کرد. این آمار نشان می‌داد که درصد استفاده کنندگان قاچاقی این سرویس از خریداران قانونی آن بیشتر هستند! به همین خاطر قوانین و الگوریتم های پیشگیرانه‌ی نتفلیکس آپدیت شدند تا از این اتفاق جلوگیری کنند.

در صورت موفقیت کامل نتفلیکس و به سبب آن، افزایش 2 برابری درآمد این شرکت، به نظر می‌رسد که احتمال کاهش هزینه‌ی اشتراک نتفلیکس وجود داشته باشد.

فاکتور دیگری که در هزینه اشتراک نتفلیکس قابل توجه است، استفاده‌ی انبوه از راه های در رو در ساخت اکانت های ارزان قیمت است. نمونه ی این اتفاق در سال اخیر در کشور ترکیه اتفاق افتاد. جایی که افزایش قیمت سالانه‌ی اشتراک این شبکه در آن کشور رشدی بسیار بیشتر از کشورهای همسایه‌ی خود را تجربه کرد.

همانطور که در بالا گفتیم، قیمت نتفلیکس در ترکیه به نسبت سایر کشورها کمتر است و استفاده‌ی انبوه از سایت این کشور برای ساخت اکانت باعث شده است تا شرکت تصمیم به افزایش قیمت اکانت در این کشور بگیرد.

کلیک کنید تا با روش‌های ساخت اکانت نتفلیکس رایگان شوید.

چطور با پایین ترین قیمت اکانت نتفلیکس بخریم؟

همانطور که بالاتر گفتیم، خرید اکانت از خود نتفلیکس هزینه‌ی بالایی دارد. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه نقد فارسی، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و با قیمتی کمتر از یک دهم قیمت اصلی از خدمات اورجینال استفاده نمایید. همچنین می‌توانید درخواست خود را به پشتیبانی تلگرام نقد فارسی ارسال کنید تا در صورت اعمال تخفیف بر محصولات از آن با خبر شوید.

تحریریه نقد فارسی. عناوینی که با این اکانت انتشار می‌یابد، کاری جمعی از هنر همکاران ما در مجموعه نقد فارسی است.