سریال های بالای 24 سال

سریال های بالای 24

بعضی از سریال های تلویزیونی برای تماشای عمومی هستند و یک سرگرمی خوب برای دورهمی ها به شمار می‌روند. برخی دیگر هم فقط برای جمع‌های دو نفره مناسبند. در این مقاله به معرفی چند سریال از دسته دوم می‌پردازیم. این شما و این سریال های بالای 24 سال.

P-Valley

سریال P-Valley

سریال P-Valley یک سریال آمریکایی در سبک درام است. این سریال بر اساس یک نمایشنامه به همین نام ساخته و در سال 2020 از شبکه Starz پخش شد. این سریال در حال حاضر برای فصل سوم تمدید شده است. تعداد قسمت‌های منتشر شده‌ی آن هم 18 است.

داستان سریال P-Valley در مورد کارکنان یک استریپ کلاب به نام Pynk است که در شهر خیالی چوکالیسا در میسیسیپی قرار دارد. هر قسمت از این سریال داستان کاراکترهایی را روایت می‌کند که بعضی از آن‌ها امیدوار، برخی مشکل‌دار و برخی در چند قدمی طناب دار هستند.

این سریال بالای 24 سال توانسته است امتیاز 95 از راتن تومیتوز، 7.4 از Imdb و 76 از متاکریتیک دریافت کند. امتیاز نظرسنجی گوگل هم از 1485 رای داده شده، میانگین 4.8 را به این سریال داده است. از نقاط قوت این سریال می‌توان به کاراکترهای باورپذیر، بازیگری یکپارچه و قاب بندی مناسب اشاره کرد.

Vida: جزو سریال های مثبت 24 سال

از سریال های بالای 24

سریال ویدا یک سریال درام آمریکایی دیگر است که در 3 فصل از شبکه Starz پخش شده است. شبکه استارز بعد از پخش 3 فصل آن را کنسل کرد تا مجموع قسمت‌های این سریال در 22 به اتمام برسد.

داستان سریال Vida در مورد 2 خواهر دو رگه‌ی مکزیکی-آمریکایی است که رابطه نزدیکی با هم دارند. آن‌ها به خاطر شرایطی مجبور می‌شوند به محله قدیمی خود در لس آنجلس برگردند. این کار باعث می‌شود تا با واقعیت‌های شوکه کننده در مورد زندگی سابق مادر خود روبرو شوند.

سریال Vida جزو سریال های بالای 24 سال است که توانسته است امتیاز 100 از راتن تومیتوز کسب کند.

حتما بخوانید: فیلم های ممنوعه که نباید دید عاشقانه

Outlander؛ از مشهورترین سریال های بالای 24 سال

Outlander؛ از مشهورترین سریال های بالای 24 سال

سریال Outlander یک درام تاریخی است که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است. این سریال مثبت 24 سال در 6 فصل و مجموعا 75 قسمت پخش شده و توانسته است امتیاز 8.4 از Imdb و 89 از راتن تومیتوز کسب کند.

داستان این سریال در مورد یک پرستار جنگ جهانی دوم در اسکاتلند به نام کلیر رندال است که از سال 1945 به سال 1743 برگردانده می‌شود. او به یک مبارز به اسم جیمی فریزر برخورد می‌کند و عاشق او می‌شود. این ماجرا مانع از برگشتن او به زمان خودش می‌شود. با دانستن تاریخ و وابستگی احساسی اش به جیمی، کلیر مجبور است جان جیمی را از مهلکه‌های زیادی نجات دهد.

اگر به سریال هایی در این سبک علاقه دارید، حتما بهترین سریال های علمی تخیلی را بخوانید.

Industry

سریال بالای 24 Industry

سریال Industry یک درام از شبکه HBO است که در سال 2020 برای اولین بار پخش شده است. داستان این سریال در مورد جوانانی است که بعد از بحران اقتصادی 2008 در تلاشند تا وارد دنیای پول و تجارت شوند.

Virgin River؛ از سریال های بالای 24 سال

Virgin River؛ از سریال های بالای 24 سال

سریال Virgin River یک سریال آمریکایی در ژانر عاشقانه است که از سال 2019 در حال پخش است. این سریال برای اولین بار در سال 2019 از نتفلیکس پخش شد. در حال حاضر 4 فصل از این سریال پخش شده است.

داستان این سریال در مورد مل مونرو است که به عنوان یک پرستار به شهر Virgin River می‌رود. او در تلاش است تا یک زندگی جدید شروع کند اما نمی‌داند که زندگی در این شهر کوچک چندان هم ساده نخواهد بود.

کاربری در مورد این سریال نوشته بود تنها جایی که در آن ویرجین مانده، اسم شهر است. مشخصا این سریال ماهیتی نزدیک به فیلم های اروتیک دارد.

The L Word: از سریال های مثبت 24 سال

سریال The L Word

سریال The L Word یک درام تلویزیونی از شبکه Showtime است که از سال 2004 تا 2009 پخش می‌شد. این سریال در مورد چند زن در غرب هالیوود و چالش‌های آن‌ها در زندگی روزمره است.

تحریریه نقد فارسی. عناوینی که با این اکانت انتشار می‌یابد، کاری جمعی از هنر همکاران ما در مجموعه نقد فارسی است.