فصل دوم مرد شنی کی میاد

با تمام شدن فصل اول سریال The Sandman یک سوال ذهن هواداران را مشغول کرده است؛ فصل دوم مرد شنی کی میاد؟ در این مقاله تمام اخبار مربوط به فصل دوم این سریال جذاب را پوشش خواهیم داد.

فصل دوم مرد شنی کی میاد؟

با توجه به این که فصل دوم این سریال از سال 2019 در دستور کار بوده است، مطمئنیم که این سریال ادامه دار خواهد بود. استقبال خوب از این اثر هم تاییدی بر این اخبار بوده است.

با وجود این که هنوز تاریخ دقیقی برای پخش فصل دوم سریال مرد شنی مشخص نشده است، اما میتوان با در نظر گرفتن پروسه ساخت، یک زمان حدودا 2 ساله برای انتشار فصل دوم سریال مرد شنی در نظر گرفت.

زمان انتشار تریلرها، لینک پخش تریلرها (زبان اصلی، زیرنویس و دوبله) و اخبار جدید این سریال در همین صفحه منتشر خواهد شد. همچنین اگر سوالی در این مورد داشتید حتما در بخش نظرات مطرح کنید.

از فصل دوم مرد شنی چه اطلاعاتی در دست داریم؟

منتشر شدن تیزر فصل 2 سریال سندمن یک پیام واضح داشت: The dream continues. این جمله که بعد از نمایش ماست مرد شنی و قبل از پایان تیزر به نمایش درآمد به وضوح نشان میداد که نتفلیکس قصد ندارد به این زودی ها ما را از مورفیوس جدا کند. تیزر به صورتی کاملا نمادین ساخته شده بود و اطلاعات دیگری به مخاطب نمیداد

ما میدانیم که فصل اول سریال به روایت داستان جلد 1 و 2 کمیک سندمن پرداخت. این را هم میدانیم که کمیک سندمن 10 جلد است و حتی اگر ریتم داستان را سریعتر از فصل 1 ادامه دهند، حداقل 2 فصل دیگر با مورفیوس همراه خواهیم بود.

سازنده این اثر یعنی نیل گیمن به بینندگان اطمینان خاطر داده است که بیشتر بازیگران فصل 1 در فصل بعدی هم حضور خواهند داشت. کاراکترهایی مثل مورفیوس، کورینتیان، لوسین، جوانا کنستانتین، مرگ، لوسیفر و بسیاری دیگر از نقش های مهم این سریال در فصل دوم با همان تیم بازیگری دیده خواهند شد. برای اطلاعات بیشتر توصیه می‌کنیم حتما نقد سریال سندمن را بخوانید.

اگر به پیچ های داستانی، فیلمنامه‌های جذاب و فضای فلسفی علاقه دارید، حتما نقد فیلم predestination را بخوانید.

تحریریه نقد فارسی. عناوینی که با این اکانت انتشار می‌یابد، کاری جمعی از هنر همکاران ما در مجموعه نقد فارسی است.